  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H80-W18
  • Zoro # G913612113
/ea
See details
Key Features
Width
18 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H80-W18
Width
18 in
Height
80 in
Mesh Size
18 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in