  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H28-W19
  • Zoro # G613576173
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H28-W19
Width
19 in
Height
28 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 28 in