  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H53-W19
  • Zoro # G513569442
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
19 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H53-W19
Width
19 in
Height
53 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
19 in x 53 in