  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H47-W2
  • Zoro # G313581347
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H47-W2
Width
2 in
Height
47 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
2 in x 47 in