  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H56-W2
  • Zoro # G413602386
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H56-W2
Width
2 in
Height
56 in
Mesh Size
2 in x 56 in
Frame Thickness
0.3125 in