  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H61-W2
  • Zoro # G113596534
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H61-W2
Width
2 in
Height
61 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
2 in x 61 in