  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H41-W20
  • Zoro # G913568106
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H41-W20
Width
20 in
Height
41 in
Mesh Size
20 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in