  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H44-W21
  • Zoro # G113590693
Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H44-W21
Width
21 in
Height
44 in
Mesh Size
21 in x 44 in
Frame Thickness
0.3125 in