  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H35-W22
  • Zoro # G913619402
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H35-W22
Width
22 in
Height
35 in
Mesh Size
22 in x 35 in
Frame Thickness
0.3125 in