  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H80-W22
  • Zoro # G513508281
/ea
See details
Key Features
Width
22 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H80-W22
Width
22 in
Height
80 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
22 in x 80 in