  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H43-W23
  • Zoro # G313747552
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H43-W23
Width
23 in
Height
43 in
Frame Thickness
1.25 in