  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H43-W24
  • Zoro # G213615418
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H43-W24
Width
24 in
Height
43 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
24 in x 43 in