  • Mfr # DH2-C01-MSBV-L00-H22.25-W24.875
  • Zoro # G113795319
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
24.875 in
Window Screen Type
Double hung
Mesh Type
BetterVue
Series
DH2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DH2-C01-MSBV-L00-H22.25-W24.875
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
24.875 in
Height
22.25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
24.875 in x 22.25 in