  • Mfr # DH2-C01-MSBV-L00-H26.25-W24.875
  • Zoro # G213795356
Width
24.875 in
DH2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DH2-C01-MSBV-L00-H26.25-W24.875
Width
24.875 in
Height
26.25 in
Mesh Size
24.875 in x 26.25 in
Frame Thickness
0.3125 in