  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H11-W26
  • Zoro # G713564773
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H11-W26
Width
26 in
Height
11 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26 in x 11 in