  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H19-W26
  • Zoro # G713508654
Width
26 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H19-W26
Width
26 in
Height
19 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26 in x 19 in