  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H41-W26
  • Zoro # G113586375
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H41-W26
Width
26 in
Height
41 in
Mesh Size
26 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in