  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H12-W27
  • Zoro # G913568571
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H12-W27
Width
27 in
Height
12 in
Mesh Size
27 in x 12 in
Frame Thickness
0.3125 in