  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H36-W27
  • Zoro # G913606914
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H36-W27
Width
27 in
Height
36 in
Mesh Size
27 in x 36 in
Frame Thickness
0.3125 in