  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H64-W27
  • Zoro # G813585586
/ea
See details
Key Features
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H64-W27
Width
27 in
Height
64 in
Mesh Size
27 in x 64 in
Frame Thickness
0.3125 in