  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H34-W28
  • Zoro # G113618243
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H34-W28
Width
28 in
Height
34 in
Mesh Size
28 in x 34 in
Frame Thickness
0.3125 in