  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H55-W28
  • Zoro # G613503612
/ea
See details
Key Features
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H55-W28
Width
28 in
Height
55 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
28 in x 55 in