  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H61-W28
  • Zoro # G513620617
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H61-W28
Width
28 in
Height
61 in
Mesh Size
28 in x 61 in
Frame Thickness
0.3125 in