  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H30-W29
  • Zoro # G713613655
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H30-W29
Width
29 in
Height
30 in
Mesh Size
29 in x 30 in
Frame Thickness
0.3125 in