  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H62-W29
  • Zoro # G613621637
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H62-W29
Width
29 in
Height
62 in
Mesh Size
29 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in