  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H40-W3
  • Zoro # G113584982
Width
3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H40-W3
Width
3 in
Height
40 in
Mesh Size
3 in x 40 in
Frame Thickness
0.3125 in