  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H15-W30
  • Zoro # G413504444
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H15-W30
Width
30 in
Height
15 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
30 in x 15 in