  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H66-W30
  • Zoro # G813504594
/ea
See details
Key Features
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H66-W30
Width
30 in
Height
66 in
Mesh Size
30 in x 66 in
Frame Thickness
0.3125 in