  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H68-W30
  • Zoro # G813589225
Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H68-W30
Width
30 in
Height
68 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
30 in x 68 in