  • Mfr # FS2-C01-MSAL-L00-H28.25-W31.5
  • Zoro # G313794990
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
31.5 in
Window Screen Type
Full screen
Mesh Type
Aluminum
Series
FS2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FS2-C01-MSAL-L00-H28.25-W31.5
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
31.5 in
Height
28.25 in
Mesh Size
31.5 in x 28.25 in
Frame Thickness
0.3125 in