  • Mfr # FS2-C01-MSAL-L00-H34.25-W31.5
  • Zoro # G413795385
Width
31.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FS2-C01-MSAL-L00-H34.25-W31.5
Width
31.5 in
Height
34.25 in
Mesh Size
31.5 in x 34.25 in
Frame Thickness
0.3125 in