  • Mfr # SL7-L48-MSBV-L00-H27.875-W31.75
  • Zoro # G513794721
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
31.75 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL7
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL7-L48-MSBV-L00-H27.875-W31.75
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
31.75 in
Height
27.875 in
Mesh Size
31.75 in x 27.875 in
Frame Thickness
0.3125 in