  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H27-W32
  • Zoro # G413743928
/ea
Key Features
Width
32 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
Aluminum
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H27-W32
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
32 in
Height
27 in
Frame Thickness
1.25 in