  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H50-W32
  • Zoro # G513607366
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H50-W32
Width
32 in
Height
50 in
Mesh Size
32 in x 50 in
Frame Thickness
0.3125 in