  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H62-W32
  • Zoro # G913568557
/ea
See details
Key Features
Width
32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H62-W32
Width
32 in
Height
62 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
32 in x 62 in