  • Mfr # SH2-C01-MSBV-L00-H28.3125-W33
  • Zoro # G913795458
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
33 in
Window Screen Type
Single hung
Mesh Type
BetterVue
Series
SH2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SH2-C01-MSBV-L00-H28.3125-W33
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
33 in
Height
28.3125 in
Mesh Size
33 in x 28.3125 in
Frame Thickness
0.3125 in