  • Mfr # SH2-C01-MSBV-L00-H34.188-W33
  • Zoro # G813795923
Width
33 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SH2-C01-MSBV-L00-H34.188-W33
Width
33 in
Height
34.188 in
Mesh Size
33 in x 34.188 in
Frame Thickness
0.3125 in