  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H60-W33
  • Zoro # G213739596
/ea
Key Features
Width
33 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
Aluminum
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H60-W33
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
33 in
Height
60 in
Frame Thickness
1.25 in