  • Mfr # FS2-L48-MSBV-L00-H29.438-W33.25
  • Zoro # G013794047
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
33.25 in
Window Screen Type
Full screen
Mesh Type
BetterVue
Series
FS2
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FS2-L48-MSBV-L00-H29.438-W33.25
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
33.25 in
Height
29.438 in
Mesh Size
33.25 in x 29.438 in
Frame Thickness
0.3125 in