  • Mfr # FS2-L48-MSBV-L00-H33.938-W33.25
  • Zoro # G813794643
Width
33.25 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FS2-L48-MSBV-L00-H33.938-W33.25
Width
33.25 in
Height
33.938 in
Mesh Size
33.25 in x 33.938 in
Frame Thickness
0.3125 in