  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H59-W34
  • Zoro # G913577603
/ea
See details
Key Features
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H59-W34
Width
34 in
Height
59 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
34 in x 59 in