  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H64-W34
  • Zoro # G513622970
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H64-W34
Width
34 in
Height
64 in
Mesh Size
34 in x 64 in
Frame Thickness
0.3125 in