  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H75-W36
  • Zoro # G213601442
/ea
See details
Key Features
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H75-W36
Width
36 in
Height
75 in
Mesh Size
36 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in