  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H31-W39
  • Zoro # G613511631
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H31-W39
Width
39 in
Height
31 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
39 in x 31 in