  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H75-W39
  • Zoro # G413595350
Width
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H75-W39
Width
39 in
Height
75 in
Mesh Size
39 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in