  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H62-W4
  • Zoro # G313569031
Width
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H62-W4
Width
4 in
Height
62 in
Mesh Size
4 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in