  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H18-W40
  • Zoro # G413508671
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H18-W40
Width
40 in
Height
18 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 18 in