  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H34-W40
  • Zoro # G413571941
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H34-W40
Width
40 in
Height
34 in
Mesh Size
40 in x 34 in
Frame Thickness
0.3125 in