  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H47-W40
  • Zoro # G213612790
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H47-W40
Width
40 in
Height
47 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 47 in