  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H62-W40
  • Zoro # G613621361
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H62-W40
Width
40 in
Height
62 in
Mesh Size
40 in x 62 in
Frame Thickness
0.3125 in